"It´s not the power of the curse, it´s the power you give the curse."

Hudba v čase

So touching

31. srpna 2011 v 9:25 | Kate

Na téhle adrese píšu příspěvky především o hudbě, ke které jsem si našla cestu. Slouží jako záznamník nasbíraných kousků dle jednotlivých stylů.

"Quite Free"

28. listopadu 2008 v 19:38 | Kate
...písnička od úžasné skupiny Travis, která se stala písničkou těchto dnů a jelikož ke každému období mi hraje nějaký song(y), který(/é) když si pustím po nějaké době, okamžitě se mi vybaví to období, ta nálada těch dnů... Ono to je někdy totiž tak, že ani nějakým článkem nedokážu přesně vyjádřit všechno a taková písnička to někdy prostě zvládne lépe.


Kate:)

Onehdy na Coldplay

19. října 2008 v 13:46 | Kate
I když koncert Coldplay konající se v Praze (22.9.08), kterého jsem mimochodem byla svědkem, není sice žádnou aktualitou, ale to stejně nemění nic na tom, že ve mně nechal silný zážitek (pozitivní), i přes tu všechnu kritiku, která je spojována s tímto vystoupením.
Jak možná někdo slyšel, Coldplay prý nehráli, tak jak měli, místy byli nudní, Chrisovi selhal hlas, zvorali song, čekalo se od nich víc atd... Pro mě jako obdivovatelku této kapely se to zdá přehnané. Ano, Chris byl sice nachlazený, ale i tak si myslím, že se držel a zpěv tolik nekazil; pokazili jednu písničku, kterou pak na závěr zahráli ještě jednou s improvizovanou omluvou; a v žádném případě to nebylo nudné, playlist byl skvělý a ta atmosféra...to bylo něco.
 
 

Reklama