"It´s not the power of the curse, it´s the power you give the curse."

"...a pohádky je konec"

31. května 2012 v 22:31 | Kate |  Plynutí času
Vypadá to, že střední školu mám zdárně za sebou. Nekonečným osmi létům odzvonilo, vize a plány jsou a samozřejmě notná dávka strachu, že to nevyjde. Taktéž těšení se je zcela na místě.
Zatímco blog byl kdesi v pozadí a možná někoho napadla myšlenka, že ho tak trochu zanedbávám kvůli školy, bylo to však jinak. Předmaturitní čas přinesl taky spoustu příležitostí na odreagování a odsouvání povinností na co nejvzdálenější termín, jak to mnozí znají. Volnočasových aktivit s "letním jarem" přibývalo, ale až během těch pomaturitních se člověku dýchá lépe. Důležité bylo, abych zůstala v pohodě a to se myslím samozřejmě s přispěním okolí, přátel a rodiny, jež tvořili ono potřebné zázemí, podařilo. Občas jsem trochu "zahálela" a vyrazila na vzduch na kole, autem či vlakem, uvítala pivní pozvání na vyprahlé zahrádce a prožila tak. dá se říct, skvělé jaro. Teď nastává zcela jiný, téměř čtyřměsíční režim, kdy si každou volnou chvíli budu muset zaplnit po svém a abych pravdu řekla, zas tak jednoduché to není, pokud to člověk nechce jen prospat, propít a tak dále. Jak už to u mě většinou bývá, něco se už samozřejmě rýsuje a promarněné volno to určitě nebude.


Z prodlouženého pražského březnového víkendu u tety, bratrance a kamarádky. Objevování nejen klasických a tolikrát prochozených klasických památek. Tentokrát spíše Dox, Břevnovský klášter, Žižkov a noční toulky.


Velikonoční akce - ČD net za dvě stovky po celé republice - proč toho nevyužít. Pár milých osob a směr Karlštejn a okruh kolem Malé a Velké Ameriky a Alkazaru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 2. června 2012 v 22:55 | Reagovat

Ta první fotka se mi moc líbí, odstíny modré na hodinách i v oknech...
A volných dnů si užívej, je to zasloužený! :-)

2 sophie sophie | Web | 1. července 2012 v 2:13 | Reagovat

Teda! A co tě bude čekat teď? Po maturitě a jí podbných:)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama