"It´s not the power of the curse, it´s the power you give the curse."

Nesněží.

11. prosince 2011 v 20:36 | Kate |  Plynutí času

19.11. byl den, kdy jsem naposledy zavítala do hor a cítím se trochu nesvá, neboť tahle městská šeď a vše s ní spojené mě ani trochu netěší, radši se na ten smog dívám shora z hřebene Jeseníků, kde nemusím polykat popelavý prach. Na druhou stranu jsou chvíle, kdy si člověk tohle ani neuvědomí, chodí do školy, ze školy, funguje doma, snaží se něco dělat do školy a na poslední chvíli mění maturitní předmět. Snad ta matematika a chemie nebude tak zlá, říkám si. Teď, už ostužkovaná, jsem svůj status maturanta zpečetila odevzdáním maturitní přihlášky. Buďte na mě hodní, prosím, a schválně mi tam nepodstrčte kombinatoriku a pravděpodobnost, jinak má pravděpodobná úspešnost je celkem jasná...
Ale to je ještě čas. Je čas punče na náměstí (pro mě spíše čas trdelníků) a tmy ve čtyři odpoledne. Taktéž čas zanedbávání blogu, přiznávám a neslibuji.
Woodymu se povedla Půlnoc v Paříži, to já prvně myslela, že ty jeho evropské filmařiny nedosahují kvalit Manhattanu, ale éra v jazzu v té kýčovité metropoli, kterou jsem nikdy netoužila navštívit, by i za zkoušku stála. Na večírku se Ztracenou generací, proč ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamy Dreamy | Web | 28. prosince 2011 v 12:42 | Reagovat

Příroda člověka nabíjí obrovským množstvím energie, takže je naší milou povinností do ní zavítávat častěji a častěji :)

Měj se moc krásně, ať se Ti ve všem daří ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama